1. Game Of Thrones

  Game Of Thrones

  IMDb : 8.2 6 Sezon 6 Bölüm

  Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheonun kral olmasını sağlayan Ned Starkın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır. Fakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerysi barbar kavimlerin başı Han Drogoya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserysin planları Kral Baratheona ulaşır. Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheonun tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır. Kuzeyin Lordu Ned Stark bu görev için seçilen tek aday isimdir. Kış yaklaşıyor...Hanedan entrikaları, kapılı kapılar ardında dönen oyunlar, birilerinin kuyusunu kazmak için düşmanın koynuna girmekten çekinmeyen kadınlar, kardeşler arası çekişmeler, dışlanmalar... Hepsi tek bir hedef için: Taht kavgası..
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.2   116

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Aksiyon , Dram , Macera
  •  Orjinal Adı: Game of Thrones
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.04.2011
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.hbo.com/game-of-thrones
  •  Ülke:
  •  Kanal: HBO
Background
 1. Kral Robert Baratheon, Lord Eddard Stark an başdanışmanı olmasını ister. Sürgündeki Viserys Targaryen ise tahtı Robert an geri almanın yollarını aramaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Kralın Toprakları da düğün hazırlıkları başlamıştır. Daenerys Targaryen ise doğu kıtasında güçlenmeye devam etmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Ejderhası tarafından Dothraki topraklarının güney sınırına terk edilen Daenerys,Meereene dönmenin yollarını aramaktadır...
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Demir taht üstüne kurulan oyunlar tüm hızıyla devam ederken Westeros ve Essos halklarını bekleyen çok daha ölümcül bir tehlike artık kapıdadır...
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Büyük Savaş geldi, Duvar yıkıldı ve Ölülerin Gece Kralı ordusu Westerosa yürüdü. Sonu burada, ama Demir Tahtı kim alacak?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Ned Stark'ın oğlu Robb Stark, Lannisterlar'a Kuzey'in bağımsızlığına karşı barış anlaşması teklifi yapar. Cersei Lannister, Robb'un şartlarını reddeder. Theon Starklar'a ihanet eder ve babası tarafından Winterfell'ı kuşatmaya yollanır. Yara Greyjoy, Theon'u Demir Adalar'a geri döndürmek için Winterfell'a gelir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİLERİ
iletisim: wefilmizle@tutanota.com